تجلیل از زحمات ۳۰جهاد گر نمونه استان
شناسه خبر :۱۱۵۵۷
مجمع جهاد گران کردستان

در دومین انتخابات مجمع جهادگران استان و جشنواره بسیج سازندگی که روز۱۳۹۸/۱۰/۱۶برگزار شد از ۳۰ جهاد گر نمونه استان کردستان تجلیل شد

در این مجمع و جشنواره علاوه بر تقدیر از جهادگران نمونه استان ارکان مجمع جهادی استان با رای جهادگران تعیین شدند
نسخه مناسب چاپ

 

سرهنگ پاسدار جمشید آزادی‌پور معاون هماهنگ کنندسپاه بیت المقدس در این مراسم ضمن تبیین دیدگاه رهبر معظم انقلاب  در عرصه کارهای جهادی لازمه جریان سازی و فرهنگ سازی فعالیت های جهادی را استفاده از ظرفیت اخلاق و رفتار نیکو گروه های جهادی دانست وگفت این موضوع موجب می‌شود که فرهنگ جهادی به عنوان یک فرهنگ و جریان اثرگذار کارساز باشد.

آقای ضرغام پرنیان رئیس مجمع مرکزی جهاد گران کشورهم با تبیین نقش گروه های جهادی در ارائه خدمات رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار استان،  خواستار اهتمام بیشتر سرگروه های جهادی به مطالبگری و کار و تلاش جهادی و ایجاد فرهنگ جهادی در استان شد.

 در ادامه جناب سرگردعلی اصغر عزیزی‌فرمسئول بسیج سازندگی استان کردستان با بیان اینکه امسال۳۶ هزار و ۲۹۳ نفر روز ارودی جهادی در عرصه های گوناگون برگزار شده است،عرصه ‌های محرومیت زدایی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، پزشکی و دامپزشکی را از زمینه های فعالیت این تعداد اردوی جهادی برشمرد.

در پایان از ۳۰جهادگر نمونه استان تجلیل شد و انتخابات مجمع جهادگران استان نیز برگزار شد که طی آن برادر بسیجی دکتر میلاد فخرایی بعنوان رئیس مجمع جهاد گران استان انتخاب شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.